שיפוץ חדר אמבטיה

👋 מה אם הייתי אומר לכם ש- חידוש חדר אמבטיה יכול להיות משתלם, נראה טוב,לא יקח הרבה זמן ועבודה מהירה יכולה להיות גם איכותית ובמחיר פצצה.

העסק היחיד בישראל שמתמחה בצביעת בתים ודירות ביום אחד בלבד, עם דגש על שימוש בחומרים איכותים, עמידה בזמנים, מחירים הוגנים וחיוך ללקוח

היי נעים מאוד אנחנו מ.ע.ע שיפוצים צוות מנוסה, מהיר, מקצועי עם וותק מעל 15 שנים ואחנו מבינים את ההרגשה הלא נעימה כאשר יש פגמים שלא נראים טוב לעין, סדקים, וקילופי צבע שוגורמים לך להרגיש רע, או את ההרגשה שהכל נראה ישן וכבר לא נעים לעין, וכמובן החשש מפני להזמין איש מקצוע בגלל העלות הגבוהה והפחד שהוא ישתמש בחומרים זולים ויעשה עבודה חאפרית, שלא לדבר כבר על לכלוך, ושזה יכול לקחת ים של זמן.

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדרי האמבטיה והשירותים בבתינו הינו סוג השיפוץ הכי נפוץ. השירותים והאמבטיה מאפשרים לנו לשמור על ההיגיינה. כמו כן, חדר אמבטיה מעוצב ומפואר משדר את רמת איכות החיים שלנו.

מחירו של שיפוץ חדר אמבטיה משתנה עפ"י אופן העבודה. הכל תלוי בסוג העבודה הדרוש, באם מדובר בשיפוץ כללי או בחידוש אסתטי נקודתי.

לייעוץ חינם עם איש מקצוע בכל שאלה או לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות

מלא את הפרטים הבאים

מלאי את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

החלטנו לאסוף בשבילכם מספר שאלות נפוצות בנושא שיפוץ חדר אמבטיה

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח לשפץ חדר אמבטיה שלם?

תשובה:

כאשר מדובר בשיפוץ חדר אמבטיה זה תלוי באם מדובר בחידוש מלא, הכולל צנרת, עבודות חשמל וביוב. שיפוץ חדר אמבטיה לא גדול יחסית יכול להסתיים גם ב-48 שעות, ולחדרים גדולים יותר נדרש זמן מינימלי של 72 שעות לפחות. לרוב מסיימים את העבודה תוך 3-7 ימים.

 

מהו תהליך השיפוץ?

תשובה:

החלק הראשון כמובן זה התכנון של ביצוע העבודה. חשוב לעבוד על פי תוכנית עבודה מסודרת על מנת לדעת את כל העמדות של הצנרת והיכן היא נמצאת באיזה חדר וגם על מנת לתכנן נכון מה לפרק, כיצד ומתי. לאחר התכנון מתחיל הפירוק של החדר הישן, כשלרוב מתחילים בריצוף. לאחר הריצוף עוברים להתקנת הכלים ולחלק האחרון – החיפוי והצביעה.

 

האם חובה לכלול חידוש צנרת?

תשובה:

לא מחייב, אבל זה תלוי ב-2 דברים מאוד חשובים. הראשון הוא האם מדובר בנכס שלא שלכם? לדוגמה, דירה שכורה היא לא הנכס שלכם ויכול להיחסך המון כסף אם תבחרו לא לחדש את הצנרת. אך אם מדובר בנכס שלכם מאוד כדאי לחדש את הצנרת ולשדרג את חיווי החשמל. כמובן שהדבר השני והחשוב ביותר זה התקציב שלכם והכל תלוי בו.

 

החלטתם לעשות שיפוץ או חידוש לחדר אמבטיה או שאתם רק רוצים לשפר את האסתטיקה באופן נקודתי? או שיכול להיות בכלל שעברו כבר המון שנים ודרוש שיפוץ יסודי? לא משנה מה הסיבה, שיפוץ של חדר אמבטיה כדאי להזמין מחברה מקצועית ואמינה כמו "מ.ע.ע שיפוצים כלליים". החברה שלנו מתמחה בשיפוץ ובעיצוב חדרי אמבטיה ברמת גימור גבוהה ובמחירים משתלמים ומתאימים לכל כיס.

האם אתם עובדים בכל הארץ?

כן הצוות שלנו פרוס על כל חלקי הארץ

האם ביקור ויעוץ עולה כסף?

יעוץ וביקור חינם ובלי התחייבות

האם אפשר שאני לבד ירכוש את הצבע וחומרי הגלם?

כן ניתן לקנות את החומרים לבד על פי ההוראות שלנו

מה עם המחיר שלכם יקר לי?

אנחנו יודעים עם איזה איכות של חומרים אנו עובדים ואיזה צוות יש לנו ולכן ההתמכור בהתאם, ובכל אופן נשמח להציע לכם מחיר אטרקטיבי יותר משל המתחרה! באחריות!

יש לי בית עם הרבה חדרים כיצד זה משפיע על המחיר?

יותר חדרים? פחות כסף. כמה שהדירה יותר גדולה ככה גם ההנחה, זה כמו לרכוש בכמות כאשר לוקחים בכמות תמיד יש הנחה.

האם יש אחריות על העבודה?

אנחו מתחייבים לעבודה שלנו

אז יאללה למה את מחכה, תמלאי פרטים או תתקשרי לקבלת הצעת מחיר ולייעוץ בחינם וללא שום התחייבות

לייעוץ חינם עם איש מקצוע בכל שאלה או לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות

מלא את הפרטים הבאים

Contact Us

עזרה | יצירת קשר | מדיניות | פרטיות | נגישות | TermsPrivacy | Contact Us  | Accessibility statement